U-14 Elites grupā finišē augstajā 4. vietā

WhatsApp Image 2021-10-30 at 09.44.04

🇱🇻 JDFS Alberts U14 futbolisti finišē 4. vietā Latvijas jaunatnes Elites futbola čempionātā!

🏆 Saistībā ar epidemioloģiskās drošības pasākumiem Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai U14 Elites čempionāts ir noslēgts.

🎤 Komandas galvenais treneris Vladislavs Pavļučenko par sezonu stāsta:

”Otrais gads uz lielā laukuma, kurā bija neierasti garšs pirmssezonas sagatavošanās posms, kurā ieviesām ļoti daudz inovatīvu ideju un darbību puišiem. Kopā ar treneri Dzintaru Kazaku daudz uzmanību pievērsām futbolistu fiziskai sagatavotībai un futbolistu ķermeņu izpētei – tajā pašā laikā neaizmirsām arī par kvalitatīvu tehnisko un taktisko sagatavotību. Tas viss ļāva skatīties uz sezonu optimistiski un attiecīgi stādījām mērķi ierindoties augstākā vietā, nekā pirmajā gadā – kas arī noslēgumā izdevās.

Sezonu iesākām ne tik veiksmīgi kā bijām plānojuši, taču veicot vēl papildus analītisko darbu un pilnveidojot vēl vairāk treniņa procesu uz sezonas otro pusi izskatījāmies jau pieklājīgi, kas nesa arī rezultātu – pēdējās 6 spēlēs nezaudējām, uzveicot arī visas tabula augšgalā esošās komandas.

Patīkamākie momenti veidojās, protams, no uzvarām – it sevišķi nāk prātā uzvaras pār Daugavpili izbraukumā un nosēdzošā čempionāta spēle (vēl divas bija atlikušas, bet dēļ valsts stāvokļa nespējām izspēlēt, tieši pret tiešajiem konkurentiem) pret FS Mettu, kur riktīgā kapiņā uzvarējām.

Sezonas laikā gribētu izcelt visu kolektīvu gan trenerus, gan spēlētājus, kuri neskatoties uz grūtībām strādāja un apmeklēja treniņus ar 100%. Attiecīgi sanāca kļūt spēcīgākiem.

Ar savu padarīto sniegumu esam nākamgad nodrošinājuši sev dalību Baltijas kausā, kas ir trīs valstu jaunizveidots projekts, kurā piedalīsies 4 labākās komandas no katras valsts. Protams, ir neliels sarūgtinājums, jo pēc sezonas pēdējās spēles bijām 3. vietā ar labām cerībām palikt godalgotā vietā, taču koeficienti izmainīja tabulu. Tas mums dos vēl lielāku motivāciju nākamgad kļūt vēl spēcīgākiem un pierādīt, ka esam pelnījuši būt tur. Gribu uzteikt arī visus pretiniekus, kuras radīja labu pretsparu.

Par spēlētājiem nevelētos izteikt kādu konkrēti, jo mēs esam komanda, kur katrs spēlētājs ir svarīgs un katrs dot savu pienesumu komandai. Tāpēc, katram ir iespēja ar katru dienu kļūt vēl spēcīgākam līderim gan uz laukuma, gan ārpus tā(kas ir nemazāk svarīgi). Gribu novēlēt visiem veselību un saglabāt motivāciju turpināt attīstīt sevi kā futbolistu un spēcīgu personu, lai sasniegtu savus mērķus – mēs kā klubs tikai palīdzēsim to izdarīt!”