Tukumā mums nepaveicās…

Renars Kreicers komentārs:

Tukumā aizvadījām spēli pret līgas līderiem, vietējo FK Tukums 2000vienību. Pamatīgs zaudējums 0:4. Pelnītu uzvaru izcīnīja tukumnieki. Lai gan uzskatu, ka mums arī nepaveicās. Bija brīži, kad bumba atlēca pretiniekiem izdevīgākās pozīcijās, kāds no mūsējiem nokavēja ar bumbas bloķēšanu. Skaidrs, ka tāds pretinieks kā Tukums to arī izmantoja. Tāpēc arī tāds spēles beigu rezultāts.
Nākamā spēle pret Audu. JDFS Alberts neviena spēle nav viegla. Jābūt gataviem spēlei visas 90 minūtes. Esam arī viņus uzvarējuši, zinām, kā tas jādara. Diemžēl, mūsu labākais vārtu guvējs Jānis Pakalns nedrīkstēs spēlēt (saņemto dzelteno kartīšu dēļ). Būs grūtāk uzsākt uzbrukumus, jo mēs parasti veidojām spēli caur viņu. Tāpat Jāņa pietrūks arī uzbrukuma noslēguma fāzē, jo soda laukumā viņš ir viens no labākajiem uzbrucējiem visā līgā. Prasmīgi spēlē ar galvu, varam droši veikt bumbas centrējumus pretinieku soda laukumā. Bet būs jāpielāgojas arī šādai situācijai.
Spēlēsim Arkādijas stadionā. Uzskatu, ka tas būs izdevīgāk mūsu komandai, jo trenējamies uz dabīgā zāliena un arī mūsu komandas biedri ir spēlējuši šajā stadionā jaunatnes izlašu sastāvā. ⚽️🧡
#manakomanda

 

#pirmālīga