Sveicam Vladislavu Pavļučenko dzimšanas dienā

vladislavs

Sveicam 26. dzimšanas dienā mūsu 2007. un 2009. gadu treneri un 1. līgas komandas spēlētāju, Vladislavu Pavļučenko!

Vladislavs jaunos futbolistus audzināt sāka pirms 4 gadiem, kad LSPA studiju ietvaros praksē palīdzēja Gatim Kalniņam treniņu procesa vadīšanā. Tagad Vladislavs trenē 2 savas vecumu grupas, un viņa vadībā 2007. gadi šogad palika 2. vietā Rīgā!

“Trenera darbs tāpēc, ka bez futbola, izrādās, nevaru dzīvot, tas ir tāds dzīvesveids, stils. Pats spēlēju no 8 gadu vecuma un saprotu, ka reāli futbols ir mana dzīve. Ir forši padalīties ar savu pieredzi ar puišiem. Pastāstīt reālus stāstus, kas viņus sagaida gan te Latvijā, gan arī aizbraucot spēlēt ārzemēs. Patīk skatīties, kā viņi izaug un mācās reāli foršas lietas gan uz futbola laukuma, gan sadzīvē. Abus vecuma puišus pazīstu jau no 7 gadus vecuma. 2007. gadu šīs sezonas sasniegumi ir saistīti vienīgi ar kopēju darbu – vecāki, bērni un treneris – kopā esam paveikuši līdz šim labu darbu, bet vēl ir viss priekšā. Prieks strādāt superīgā kolektīvā.”

Treneris, kurš spēj efektīvi saviem audzēkņiem nodot vēlmi censties un cīnīties par katru centimetru laukumā! Audzināt spēcīgus cilvēkus un uzvarētājus, ne tikai laukumā, bet arī ārpus tā: tas ir mūsu mērķis! Paldies, par to, ka palīdzi to īstenot!