Pirmsspēles intervija ar Helmutu Saulīti

jdfs27

Sestdien, 14. oktobrī viesos tiekamies ar BFC Daugavpils komandu. Pirms mača lasiet interviju ar Helmutu Saulīti, komandas galveno vārtsargu, kurā vārtos bumba nav iesista piecās no pēdējām sešām spēlēm.

Esam ceturtā vismazāk vārtus ielaidusī komanda 1. līgā, liela daļa no šī sasnieguma ir tieši tavs sniegums. Sezona tuvojas noslēgumam, bet Tavs “sauso” spēļu skaits turpina augt.  Kā vērtē komandas un savu individuālo sniegumu?

Komandas sniegums noteikti ir uzlabojies, salīdzinot ar iepriekšējām sezonām, ir arī daži papildinājumi komandas sastāvā, kas noteikti mūs pastiprina. Paša sniegums arī apmierina, taču vēl ir daudz, pie kā strādāt, un lietas, ko vēlos uzlabot. Aizsardzība sākas jau ar uzbrucēju, tā kā sausās spēles ir visas komandas nopelns.

Sezonas otrajā pusē rezultāti jūtami uzlabojušies (pirmajos 12 mačos komanda sakrāja deviņus punktus, bet nākamajos astoņos- 16 punktus). Kas pamainījās otrajā sezonas pusē?

Otrajā sezonas pusē atradām savu spēli, sapratām ko no mums prasa treneris. Pāris labu rezultātu un arī pārliecība nāca klāt, tāpat arī izdevās saglabāt sastāvu, komandas kodolu, ar ko ir bijušas problēmas iepriekšējās sezonās.

Ziemai tuvojoties, aizvien vairāk jāspēlē uz mākslīgā seguma. Kā tas ietekmē spēli? 

Protams, patīkamāk trenēties un spēlēt uz dabīgā laukuma, taču mākslīgie laukumi nav nekas jauns, esam pieraduši, tā kā lielas problēmas tas nesagādā.

No pēdējām sešām spēlēm piecas aizvadītas neielaižot vārtus, četras no tām- uzvaras. Kāds noskaņojums valda komandā un treniņos?

Noskaņojums ir labs, čaļiem ir pārliecība par saviem spēkiem. Arī iepriekšējā spēle pret Valmieru parādija, ka varam spēlēt un uzvarēt jebkuru pretinieku.

Pagājušajā nedēļā bezvārtu neizšķirts pret turnīra rezultatīvāko komandu. Kā vērtē mūsu sniegumu spēlē pret Valmiera Glass ViA?

Izdevās lielisks sākums, bija labi momenti, lai izvirzītos vadībā, tai pašā laikā pretiniekiem nedevām daudz iespēju, nospēlējām disciplinēti aizsardzībā un galā arī likumsakarīgs rezultāts, tomēr nepamet sajūta, ka varējām arī izspiest vairāk no šīs spēles.

Nākamā spēle sestdien pret BFC Daugavpils, komandu, kurai vēl ir iespējas cīnīties par iekļūšanu virslīgā un iegūt 3 punktus pret mums ir ļoti svarīgi. Ko sagaidi no mača?

Nebūs viegli, labs pretinieks, arī viņiem ir spēcīga aizsardzība un ātri spēlētāji uzbrukumā, bet ticu, ka parādot labāko spēli varam uzvarēt un izcīnīt arī mums svarīgos 3 punktus.

daugavpils-vs-jdfs