Pirmsspēles intervija ar Dāvi Mārtiņu Daugavieti

jdfs29

Sestdien Komanda.lv 1. Līgas ietvaros dodamies uz Rēzekni, lai aizvadītu pēdējo spēli 2017. gada sezonā. Pirms spēles piedāvājam interviju ar komandas kapteini,  Dāvi Mārtiņu Daugavieti.

Savu futbola karjeru bērnībā sāki tieši Albertā, tagad esi mūsu 1. līgas komandas kapteinis. 
Vai tu sevi sauktu par JDFS Alberts patriotu?

Domāju, ka noteikti. Klubs nes mana pirmā trenera Jura Docenko vārdu, kurš, manuprāt, bija fantastisks cilvēks, pedagogs un treneris, tāpat arī kluba galvenais treneris Artūrs Zakreševskis ir mani trenējis un devis padomus pat ja esmu spēlējis citos klubos vairāku gadu garumā. Tas viss liek novērtēt kluba vērtības un principus un tāpēc man nemaz nepastāv citas iespējas, kā būt JDFS Alberts patriotam!

Pastāsti, kāpēc, tavuprāt, bija vērts bērnībā apmeklēt futbola treniņus?

Uzskatu, ka tas mani ir pilnveidojis kā cilvēku ne tikai fiziski, bet arī mentāli. Futbols kopš bērnības man ir iemācījis pārvarēt dažādus šķēršļus dzīvē un nepadoties arī šķietami bezcerīgās situācijās.

Par 1. līgu runājot, aizvadītajā spēlē ar BFC Daugavpils diemžēl piedzīvojām zaudējumu, 
kādi ir Tavi iespaidi par aizvadīto spēli?

Domāju, ka paši esam pilnībā vainīgi pie zaudējuma. Neparādījām savu labāko spēli, aizsardzībā bija daudz caurumi, ko pretinieki arī izmantoja. Šoreiz bija sajūta, ka gaidījām, ka kāds cits spēlēs mūsu vietā. Nevar cerēt uz pozitīvu iznākumu, ja paši neradām nevienu 100% vārtu gūšanas iespēju, bet pretiniekam dodam iespēju tikt pie vairākām.

Nākamā spēle pret Rēzeknes FA/ BJSS, būs cīņa par vietu tabulas pirmajā pusē (6. vietu no 12).
Ko sagaidi no spēles?

Pirmkārt uzvaru, citu domu galvā nemaz nav. Tāpat sagaidu smagu fizisku cīņu ar daudz asumiem, kā tas parasti ir spēlēs pret Rēzekni, bet vēlos noslēgt sezonu ar pozitīvām emocijām, lai tas būtu kā enerģijas lādiņš smagajam darbam, kas sagaida pirms nākamās sezonas.

Uz sezonas beigām rezultāti jūtami uzlabojušies, šķiet, komanda atradusi savu spēles stilu.
Kas, tavuprāt, vēl jāuzlabo, lai nākamgad cīnītos par medaļām un iekļūšanu Virslīgā?

Uz nākamo sezonu ir jānotur komandas kodols, jo domāju, ka esam labi saspēlējušies. Tāpat arī ir jāuzlabo attieksme pret treniņiem un treniņu procesu. Uzskatu, ka, ja visi regulāri apmeklētu treniņus, pieietu tam nopietni un visi spēlētāji tiktu uz visām spēlēm, tad mūsu potenciāls jau šogad būtu spēlēt par medaļām, tāpēc arī nākamgad ar šo sastāvu citu domu nemaz nevar būt.

rezekne-vs-jdfs