Pārbaudes spēlē pret fk metta: zaudējums

JDFS-Metta-2018-01-20
Šodien 14:00 Elektrum Olimpiskajā Sporta Centrā JDFS Alberts  1. līgas komanda viesos aizvadīja pirmo pirmssezonas draudzības spēli pret FK Metta virslīgas komandu.

Šodien uz spēli atnākušajiem skatītājiem par prieku tika demonstrēts ļoti interesants futbols, piesātināts ar vārtu gūšanas momentiem abām komandām. Kaut arī maču aktīvāk iesāka virslīgas komanda, mūsējie spēja disciplinēti spēlēt aizsardzībā, pārliecinoši spēlēja arī komandas vārtsargs, Kristers Putniņš. Vairākos bīstamos pretuzbrukumos izlauzties izdevās arī puslaika sākumā. 1. puslaika otrā puse šķita  jau daudz līdzīgāka, vairāki bīstami sitieni gan Emša, gan Remesa, gan Kubiloviča izpildījumā, tomēr 31. minūtē Vladislavs Fjodorovs atklāj rezultātu ar precīzu sitienu. 10 minūtes vēlāk otrais vārtu guvums mettiešiem- 0:2. Pašā puslaika izskaņā turpinājām centienus uzbrukumā, kuri vainagojās ar 2 sitieniem no tuvas distances, diemžēl ne ar vārtiem.

2. puslaiku JDFS Alberts iesāka ar 2 maiņām. Savukārt FK Metta: piecām. Abu komandu treneri deva iespējas otrajiem vārtsargiem: Mettai Dāvi Ošu vārtos nomainīja Helmuts Saulītis, mūsu pagājušās sezonas galvenais vārtsargs; mums Kristera Putniņa vietā laukumā devās Kristaps Bareika. Arī otro puslaiku aktīvāk iesāka FK Metta, un šis spiediens 56. minūtē arī nesa panākumus, Gatis Kalniņš panāk 3:0. Desmit minūtes vēlāk Mārtiņš Remess samazina rezultātu starpību, 3:1. Pēc tam lielisku caurgājienu pa labo malu veic Jānis Dīriķis, izdara sitienu vārtu tuvajā stūrī, tomēr Saulītis ir uzdevuma augstumos: FK Metta vārtu līnija netiek šķērsota. 75. minūtē ceturto reizi vārtus gūt izdodas FK Metta futbolistiem.  Tuvojoties mača izskaņai, FK Metta jūtami vairāk kontrolēja bumbu, savukārt JDFS ik pa brīdim spēli saasināja ar pretuzbrukumiem, viens no tiem noslēdzās ar Dīriķa centrējumu uz tuvo vārtu stabu, kur bumbu ar galvu vārtu rāmī raidīja Haralds Grotāns. Bet vārtsarga atlētiskums atkal paglāba zaļo virslīgas komandu no vārtu zaudējuma.

Spēles beigu svilpei noskanot, rezultāts labvēlīgāks FK Metta futbolistiem. 4:1 zaļi balto labā.

JDFS Alberts komandas galvenais treneris, Arturs Zakreševskis, par spēli: “Spēlējām pret virslīgas komandu un, ņemot vērā līmeņu atšķirību futbolam, ar kādu sezonas laikā sastopas attiecīgās komandas, rādījām labu sniegumu: izveidojām pietiekoši daudz vārtu gūšanas iespēju un spējām pārsvarā parādīt līdzvērtīgu spēli. Tomēr pretinieks veiksmīgi izmantoja pāris mūsu nesaprašanās un kļūdas, un gala rezultāts ir likumsakarīgs. Jāņem vērā arī tas,ka esam pieraduši spēlēt uz āra laukuma (treniņi notiek 49. skolā), un ka mums šodien uz laukuma bija arī vairāki jaunie spēlētāji.Valteram Kubilovičam un Artūram Kirpļukam šī bija pirmā spēle mūsu 1. līgas komandas sastāvā, un pie mūsu izvietojuma laukumā var sākumā būt grūtības pierast.
Kopumā cienījams sniegums ar daudz iespējām progresam.”

Paldies FK Metta komandai par izaicinājumu!

JDFS Alberts sākumssastāvs: Kristers Putniņš, Renārs Kreicers, Raivis Šonmanis, Dāvis Daugavieties, Artūrs Kirpļuks Levenbergs, Jānis Aigars Dīriķis, Fricis Roderts, Valters Kubilovičs, Aivars Emsis, Roberts Kārlis Prauliņš, Mārtiņš Remess

Uz maiņu laukumā devās: Valdis Jansons, Kristaps Bareika, Edgars Lācis, Ernests Pulks, Haralds Grotāns

Galvenais treneris: Arturs Zakreševkis