LFF Prezidenta Vēlēšanās Atbalstam Kasparu Gorkšu

Kaspars Gorkšs JDFS Alberts Atblasta

Vēlamies paziņot, ka JDFS Alberts gaidāmajās Latvijas Futbola Federācijas prezidenta vēlēšanās atbalstīs Kasparu Gorkšu.

Esam pārliecināti, ka viņš ir piemērotākais no izvirzītajiem kandidātiem, gan kā pazīstama persona ar labu tēlu, kas pārstāvēs Latvijas futbolu pašvaldībās, valsts līmenī un starptautiski, gan kā organizācijas līderis ar mums simpatizējošu redzējumu par futbola attīstību Latvijā, sākot ar individuālu pieeju katra jaunatnes kluba attīstībai, un beidzot ar futbola procesu modernizāciju un tēla spodrināšanu.

Kaspars arī ir Jura Docenko audzēknis, apakšā redzama  kopbilde no Jura Docenko piemiņas kausa, kurā arī Gorkšs piedalījās, kā viens no Jura audzēkņiem (attēlā 7. no kreisās p. melnajā formā) . Cilvēki, kas mīl futbolu un aktīvi darbojas Latvijas futbola vidē, parāda savu mīlestību ar darbiem. Kaspars ir šāds cilvēks. Mēs par Tevi, kapteini!

Kaspars Gorkšs JDFS Alberts Atblasta juris docenko


Sīkāka informācija par kandidatūru

Seko Kaspara Gorkša oficiālajam LFF prezidenta kandidāta facebook kontam, lai sekotu līdzi jaunumiem un uzzinātu vairāk:  @futbolafederacijaskapteinis

Sportacentrs.com intervija ar Kasparu Gorkšu par kandidatūru: http://sportacentrs.com/futbols/latvijas_izlase/26022018-gorkss_velas_mainit_latvijas_futbola_seju