JDFS Alberts vārtsarga Kristera Putniņa komentārs pēc spēles ar Rēzeknes BJSS.

Diemžēl piedzīvojām zaudējumu ar 0:3. JDFS Alberts nebija gatavi spēlei uz dabīgā zālāja. Varēja just, ka rēzeknieši jau ir trenējušies uz šāda seguma. Spēles sākumā tika piešķirts 11m.s.sitiens uz mūsu vārtiem. Domāju, ka stipri diskutējams tiesneša lēmums. Bet Rēzeknes vienība spēlēja ļoti organizēti, jāsaka, ka paši vien esam vainojami pie visiem  ielaistajiem vārtiem. Nespējām noturēt bumbu, ja paskatītos piespēļu skaitu, tad tas būtu ļoti mazs.
Nākamā spēle 1.maijā pl.16.00 RTU stadionā pret New project.
Kristers Putniņš turpina: ” Pats, diemžēl, šajā spēlē nespēlēšu, jo Rēzeknē, spēles epizodē, savainoju roku”. Trešdien JDFS Alberts vārtos, visticamāk,  debitēs Miks Gucs. Vēl neesam analizējuši pretinieku spēli. Bet domāju, ka New project ir motivēta komanda, kas pirmo sezonu spēlē 1.līgā un vēlas sevi apliecināt. Domāju, ka šī komanda var pārsteigt ikvienu pretinieku.
Sestdien spēle Smiltenē [pret FK Smilteni. Kristers,  pats, cer spēlēt Smiltenē. Smiltene jau Mercure kausā parādīja, ka šogad ir laba komanda un īpaši bīstami viņi ir tieši spēlējot savās mājās, kur viņi ir ļoti rezultatīvi.