JDFS Alberts 10 Gadu Jubileja!

jdfs-10-gadi

Šodien mūsu futbola skola svin savu desmito gada dienu!

2008. gadā, kad par godu Jurim Docenko tika dibināta futbola skola, kura iepriekš pastāvēja kā FK Alberts, klubā bija aptuveni 50 audzēkņu un ar tiem darbojās trīs treneri. Lēnām un mērķtiecīgi augot, desmitgades laikā esam kļuvuši par vienu no lielākajām futbola skolām Latvijā; tagad pie mums futbola pamatus pie 14 kvalificētiem treneriem apgūst jau vairāk nekā 500 audzēkņu visās vecuma grupās sākot no piecu gadu vecuma! Esam izpletušies, ar filiālēm viscaur Rīgai, no Juglas līdz Āgenskalnam un plānojam atklāt futbola klasi rudenī, 49 vidusskolā.!

Jau kopš 2013. gada mums ir sava meistarkomanda, kura pirmos divus spēlēja dublieru čempionātā kā Daugavas dublieri. Pēc mazāk nekā mēneša komanda sāks savu ceturto sezonu Latvijas 1. Līgā. Aizgājušajā sezonā sasniedzām augstāko vietu kluba vēsturē: 6. vietu. Un šogad JDFS Alberts, kurā spēlē lielākoties mūsu pašu audzēkņi un jaunākie spēlētāji ir 2002. un 2003. gadā dzimuši, mērķē uz medaļām!

Ir bijuši panākumi gan starptautiskos turnīros, gan arī mūsu jauniešu komandas ir vairākkārtīgie Rīgas čempioni, esam arī izcīnījuši Latvijas čempionu titulu.  Audzēkņi, kuri ir uzsākuši futbolista gaitas JDFS Alberts ir Latvijas izlases dalībnieki, kā Dāvis Indrāns, Roberts Uldriķis. U-21 ir bijis uzaicināts Fricis Roderts, U-19 Kristers Čudars, U-16 Dāvis Zeltiņš, U-15 Klāvs Bluķis.

Esam Latvijā vienīgais futbola klubs, kura dibinātāji ir kluba audzēkņu vecāki un treneri. Mēs redzam savos bērnos pozitīvo iespaidu, kādu futbols atstājis uz viņu dzīvēm. Prieks par to, ka varam piedāvāt arī jūsu bērniem vidi, kurā dota iespēja darīt to, ko viņi mīl, kur redzami izaugsmes mērķi un kur audzēknis var sajusties kā daļa no lielas ģimenes, un ceram, ka ar katru sezonu augsim un turpināsim pilnveidoties.

Paldies tiem, kas ar klubu ir no pirmsākumiem, un tiem, kuri sper pirmos soļus kopā ar mums!