Jau sestdien norisināsies Jura Docenko piemiņas turnīrs

Jau sestdien,2019.gada 5. un 6. janvārī „Elektrum Olimpiskajā sporta centrā”, Grostonas ielā 6b, Rīgā norisināsies Jura Docenko piemiņas futbola turnīrs.
Šajā turnīrā piedalīsies trīs vecuma grupas, no 2009.g.līdz 2007g.dzimušiem. Tā pat , kā pērn, paredzēta īpaša draudzības spēle starp pieredzējušajiem Jura audzēkņiem.
Mēs esam pārliecināti, ka pieminot tādus cilvēkus kā Juris Docenko, kuri tik daudz ir devuši Latvijas futbolam un iepazīstinot jaunos puišus ar viņa audzēkņiem – Latvijas futbola zvaigznēm, jauno zēnu prātos paliks stipri noturīga doma kļūt par vēl labākiem.
Juris Docenko (16.01.1949. – 18.01.2008.) savā karjerā trenēja daudzas komandas – gan vīriešus, gan dažādu vecumu Latvijas jauniešu izlasi un Latvijas meiteņu U-17 izlasi. Viņa vadībā futbola pamatus apguva tādi pazīstami Latvijas futbolisti kā Vladimirs Babičevs, Vits Rimkus, Andrejs Rubins un Kaspars Gorkšs. Šī trenera vārdā 2008.gadā tika iedibināta īpaša Jura Docenko balva, ko pasniedz Latvijas jaunatnes futbola trenerim/pedagogam.
turnirs2019_plakats_internetam