Jāturpina uzvaru sērija!

JDFS Alberts galvenā trenera Arturs Zakreševskis komentārs, pēc aizvadītā pirmā apļa spēlēm 1.līgā:

Maijā mūsu komandai bija labi rezultāti- zaudējām tikai līderiem Tukumam un izlaidām uzvaru Smiltenē, kur spēles laikā divas reizes bijām vadībā, pārējās spēles uzvarējām. Ir nostabilizējies sastāvs, tas radījis komandai pārliecību par saviem spēkiem. Pēdējā spēlē pret Audu, izcīnījām pārliecinošu uzvaru ar 3:0. Tā bija mūsu mājas spēle, lai gan Arkādijas stadionā spēlējām pirmo reizi. Maču aizvadījām labi, varējām vēl gūt vismaz divus vārtus.
Ir noslēdzies pirmais aplis. JDFS Alberts ir viena punkta attālumā no godalgotās trešās vietas. Pārsteigums vai likumsakarība?
Sezonas sākums nebija tik veiksmīgs. Zaudējām Grobiņai, zaudējām arī Rēzeknē. No šodienas skatupunkta skatoties, vajadzēja izcīnīt punktus arī šajās spēlēs. Sezonas gaitā komanda uzlaboja savu sniegumu, izveidojās labāka savstarpējā sapratne. Mums bija ievērojamas izmaiņas sākuma sastāvā. Kristers Putniņš kļuva par vārtsargu ”pirmo numuru”, klubā atgriezušies Ričards Šauers un Jānis Pakalns. Par pamatsastāva spēlētājiem kļuvuši ”ģimnāzisti” Kārlis Strautmanis un Natans Kats. Cerams, ka vasarā visi pienācīgi trenēsies un gatavosies sezonas turpinājumam, kas atsāksies pēc pārtraukuma. Sastāvu var pastiprināt Pauls Dombrovskis, kurš mācās Anglijā, arī citi, kuri bija aizņemti mācībās augstskolās.
Pirms pārtraukuma vēl ir jāizvada spēle Grobiņā. Ļoti svarīga spēle, kur cīnīsimies par uzvaru. Vajag revanšēties par zaudējumu pirmajā kārtā. Šobrīd ir izveidojusies blīva situācija tabulā. Komandas no 3-7 vietai šķir daži punkti, tādēļ katrs punkts ir svarīgs. Cīnīsimies par uzvaru