2006.g.komandai 2.vieta Elites grupā

Ņemot vērā situāciju valstī un attiecīgos ierobežojumus arī Latvijas Futbola federācija ir pieņēmusi lēmumu noslēgt Latvijas jaunatnes čempionātus! Vietu sadalījums tika noteikts ar koeficienta palīdzību.
“Koeficients tiek izrēķināts, sadalot komandas iegūto punktu skaitu ar komandas nospēlēto spēļu skaitu.”
Šo sezonu Elites grupā Ginta Cimera vadītā 2006. gadu komanda noslēdza ar:
🔸13 spēlēm
🔸8 uzvarām
🔸2 neizšķirtiem
🔸3 zaudējumiem
Iegūstot 26 punktus un ierindojoties turnīra tabulas 2.vietā
🔝🥈🎉⚽
Trenera Ginta Cimera komentāri par aizvadīto sezonu: ”Kā komanda esam ieguvuši jaunu pieredzi spēlējot un trenējoties dažādos apstākļos, kuri saistīti ar epidemioloģiskajiem ierobežojumiem.
💪Pirms sezonas treniņi attālinātā režīmā, kur katram spēlētājam mājas apstākļos bija jāpielāgojas treniņiem un jācenšas ieguldīt pacietība un individuāls darbs.
🏃Atgriežoties kopīgos treniņos, katra spēlētāja darbs mājās jāsavieno ar kopējo komandas darbu.
🏟Piedzīvojām spēles bez skatītājiem tribīnēs.
📝Esam izjutuši zaudējumus, kurus pašiem bija grūti pieņemt, bet, kuri kalpoja kā lieli un spēcīgi atziņu un izaugsmes punkti.
🎯Uzvaras, kurām ticējām vairāk kā paši spējām to apzināties.
🚀Šī sezona parādīja, ka varam uzvarēt komandas, kuras nebijām uzvarējuši, taču arī zaudējām komandām, kurām negribējām zaudēt.
🏋️Spēlē iegūtie punkti veido rezultātu turnīra tabulā, tas, ko mēs katrs veidojām bija pieredze un tas ir tas, kas mums ir jāmācās!
🌪️Nevis rezultāts, bet gūtā pieredze – neskaitāmās spēļu epizodēs, kuras mūs veido par labākiem atlētiem un spēcīgāku komandu.
💯Šobrīd atkal esam pielāgojušiem jaunajiem treniņu apstākļiem un ar nelielu atelpu, sākam veidot konceptu, kādi vēlamies būt nākamajā sezonā! Trenēt ne tikai ķermeni, bet arī prātu, atjautību, spēju domāt ātrāk un redzēt plašāk laukumu!”

Paldies, visiem, kuri ir ar mums!

126980383_3667441179980032_7760202893473419868_o