Arturs Zakreševskis: ” Mērķis ir katrā spēlē sasniegt labu rezultātu un parādīt saturīgu futbolu”!

Arturs Zakreševskis: ” Mērķis ir katrā spēlē sasniegt labu rezultātu un parādīt saturīgu futbolu”!

📢🧡Sestdien 6.aprīlī JDFS Alberts galvenā komanda uzsāks 1.līgas jauno sezonu. Sāksim ar spēli pret FK Grobiņu! Tā norisināsies RTU stadionā Daugavgrīvas ielā 56a. Sākums pl.14.00. Spēle tiks translēta arī http://sportacentrs.com/.🎥
Treneris Arturs Zakreševskis: vēlamies saglabāt vietu 1 A līgā. Šajā sezonā ir ļoti cietsirdīgs reglaments, uzreiz trīs komandas ”izkrīt” uz 1 B līgu. 7 vietas ieguvējai paredzētas pārspēles ar 1 B līgas 4 komandu. Mūsu ”studentu/ģimnāzistu” vienībai šī sezona būs nopietns pārbaudījums. Mums nav neviena leģionāra. Pieredzējušākais spēlētājs ir vārtsargs Kristers Putniņš, viņš arī vārtsargu treneris, bet Kristeram ir tikai 25 gadi! No laukuma spēlētājiem, vecākais ir Jānis Pakalns, kuram šobrīd ir 24 gadi. Jaunākais debitants ir 2003.gadā dzimušais vārtsargs Klāvs Bluķis. Arī nedaudz vecākie Kārlis Strautmanis un Natans Kats ir epizodiski spēlējuši 1.līgā. Konkurenci jauno futbolistu starpā mazina tas, ka 15,16,17 gadīgie nespēlēja Jaunatnes līgas Elites grupā, līdz ar to, tikai daži ir gatavi pastiprināt 1.līgas komandu. Vidējais vecums komandā ir jaunāks nekā iepriekš. Komandā šogad nespēlēs pieredzējušais Ainars Daudziešans, arī Vladislavs Pavļučenko iesaistīsies tikai sezonas otrajā pusē.
No jauna komandai ir pievienojies Priekuļu futbola audzēknis Jurģis Zumbergs. Esam gandarīti, ka JDFS Alberts atgriezušies Ričards Šauers un Jānis Pakalns, kuri abi futbolista gaitas uzsāka tieši mūsu akadēmijā. Tas nozīmē, ka viņiem ir saglabājušās patīkamas atmiņas un arī attiecības ir bijušas labas. Jānis Pakalns, turklāt, bija spēlējis aizsarga pozīcijā, tagad būs priekšējā līnijā. JDFS Alberts ir vajadzīgs gara auguma uzbrucējs, kurš var gūt vārtus ar galvu! Lai gan esam gados jauna komanda, uz katru spēli gatavosimies, lai uzvarētu! Sagatavošanās posms varēja būt sekmīgāks, jo trenējāmies svaigā gaisā, bet sniegotie laukumi piespieda mainīt treniņu specifiku.
Atkal sākam sezonu pret Grobiņu. Pagājušajā sezonā abas spēles uzvarējām, protams, ka centīsimies to atkārtot!
*📢*Atgādināšu par JDFS Alberts organizēto fanu konkursu! Katrā JDFS Alberts mājas spēlē būs iespējams vākt zīmodziņus (viena spēle-viens zīmodziņš). Visvairāk zīmogus sakrājušais saņems balvu.
Pagājušajā sezonā balvas ieguvēja ģimene, nedēļas nogali, pavadīja SPA viesnīcā Pērnavā! Esam aktīvi.🧡⚽️