1. līga: zaudējums Daugavpilī, sauso spēļu sērija pārtraukta

jdfs35

Sestdien, 16.  oktobrī viesos aizvadījām Komanda.lv 1. līgas sezonas priekšpēdējo spēli pret BFC Daugavpils futbolistiem.

Spēli veiksmīgāk iesāka pretinieki, kuri strauji pārņēma spēles iniciatīvu, un izveidoja vairākus bīstamus momentus Helmuta Saulīša sargāto vārtu priekšā. Šie mēģinājumi 18. minūtē vainagojās ar vārtu guvumu, kad, pēc spēcīgas piespēles gar vārtu priekšu bumbu vārtos raidīja Daugavpilieši. Pēc pirmo vārtu guvuma spēle mazliet izlīdzinājās, tomēr 41. minūtē ar precīzu raidījumu BFC Daugavpils spēlētājam izdevās savu komandu izvirzīt vēl vairāk vadībā. Pirmais puslaiks noslēdzās bez spilgtām iespējām mums gūt vārtus un ar divu vārtu deficītu: 2:0 mājinieku labā.

Otro puslaiku JDFS Alberts iesāka daudz veiksmīgāk, nedodot Daugavpiliešiem iespējas tikt pie bīstamām vārtu gūšanas iespējām, kā arī uzbrukumā sagādājot mājinieku aizsargiem galvassāpes. Tomēr neviens no mūsu raidītajiem sitieniem nepārtapa vārtu guvumā. 15 minūtes līdz spēles beigām atkal spēcīga piespēle gar JDFS vārtu priekšu, šoreiz bumba neveiksmīgi trāpīja pa mūsu pašu Renāra Kreicera kāju un ieleca vārtos. Spēles gala rezultāts 3:0 BFC Daugavpils labā.

JDFS “Alberts” sākumsastāvs: Helmuts Saulītis, Renārs Kreicers, Fricis Roderts, Dāvis Daugavietis, Raivis Šonmanis; Jānis Aigars Dīriķis; Rūdolfs Gedra; Ainārs Daudziešāns; Ričards Buivids; Roberts Kārlis Prauliņš; Ronalds Zakreševskis

Uz maiņu laukumā devās: Ēriks Kristsons

Galvenais treneris: Arturs Zakreševskis

Nākamā spēle: Sestdien, 21. oktobrī, Rēzeknsa FA/BJSS – JDFS “Alberts” (RPD Sporta pārvaldes stadionā, Rēzeknē)