” Viss pašu rokās! (un galvās)

SIS05553

JDFS Alberts pēc četrām izcīnītajām uzvarām un veiksmīgi aizvadīto pirmo puslaiku pret FK Smilteni (2:0), tomēr zaudēja spēli ar 2:3.🤔 Savu skaidrojumu šādam pavērsienam un skatu uz nākamo spēli pret FK Dinamo/Staicele sniedz Pauls Ēriks Dombrovskis .
🔸🔶🔸

Kā pamanījāmies zaudēt Smiltenei, man pat īsti nav izskaidrojuma…. Nenospēlējām spēli līdz fināla svilpei. Koncentrācijas trūkums, uzsākot 2.puslaiku, pēc tam kaut kā nolaidām rokas, kad ātri zaudējām divus vārtus. Trešie vārti jau bija totāla neveiksme.
Pats gan iesitu vārtus, jau otro spēli pēc kārtas, ( arī pret Rēzekni), bet tas neko nenozīmē, ja komanda zaudē. Tikai uzlabota paša statistika..
Esmu spēlējis Anglijā, Studentu līgā (Pauls tikko absolvēja University of East Anglia), salīdzinājumā, varu teikt, ka 1.līgā ir krietni augstāks līmenis. Mēs tomēr bijām studenti… Anglijā futbols ir krietni fiziskāks- vairāk cīņas, arī laukumi ir mazāki. Tomēr esmu apmierināts, jo ieguvu citu pieredzi.
Nākamos pretiniekus Dinamo/Staicele esam divas reizes uzvarējuši ar identisku rezultātu 3:1 (vienu reizi Latvijas kausa izcīņā, kad uzvarējām pagarinājumā. Pauls gan nav piedalījies šajās spēlēs). Taču tas nenozīmē, ka būs ”viegla pastaiga”. Dinamo/Staicele tikko nospēlēja 0:0 ar līderiem – Tukumu. Tas nozīmē, ka viņiem ir labi organizēta aizsardzība, nedrīkstam nenovērtēt pretinieku. Taču esam pierādījuši, ka protam iesist daudzus vārtus ( 4 pret Rēzekni un 2 pret Smilteni, vienā puslaikā). Esam gatavi uzvarēt! Viss ir tikai pašu rokās.
Spēle pret FK Dinamo/Staicele notiks 10.augustā pl.18.00 Daugavgrīvas vidusskolas stadionā.