U-16 finišē 7. vietā Elites grupā

DSC_6806
🇱🇻
JDFS Alberts U16 futbolisti finišē 7. vietā Latvijas jaunatnes Elites futbola čempionātā!

🏆 Saistībā ar epidemioloģiskās drošības pasākumiem Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai U16 Elites čempionāts ir noslēgts.

🎤 Komandas galvenais treneris Arturs Zakreševskis par sezonu stāsta:

”Kopā ar U16 komandu atgriezāmies Elites grupā pēc gada pātraukuma, nospēlējām 13 no 16 paredzētajām spēlēm. Ieņēmām dalītu 6./7. vietu ar Tukuma komandu. Sezonu kopumā vērtēju kā apmierinošu, jo divas komandas, Liepāju un Jelgavu, atstājām aiz sevi turnīra tabulā. Vajadzēja arī Tukumu apsteigt, un uzskatu, ja nospēlētu atlikušās paradzētās spēles – mums tas izdotos. Šogad diemžēl neizdevās pacīnīties par četrinieku. Ne visai stabili nospēlējām aizsardzībā, tomēr 35 ielaisti vārti sezonā, tas ir 2. vājākais rādītājs, bet uzbrukumā 24 vārti 13 spēlēs, kas ir viens no labākajiem rādītājiem līgā. Bija atsevišķas spēles, kur nospēlējām vāji pēc rezultāta, bet kopumā sezonā, lielākoties tieši mačos, mēs kontrolējām ar bumbu. Esmu apmierināts ar spēles saturu.

No uzbrucējiem sniegumu gribētos vairāk! Abi U-17 izlases spēlētāji Emīls Evelons un Roberts Adītājs neattīstīja savu maksimālo potenciālu. Pagājušajā gadā iesizdami virs 20 vārtiem Meistarības grupā, šogad Elites grupā nebija tik veiksmīgi. Tāpat bieži no maiņas nāca Markus Ustenko un sevi labi parādīja. Pussargu līnijā varu izcelt Kristapu Maksimovu, kurš praktiski bez maiņām nospēlēja, tāpat Kristoferu, kurš izlaida traumas dēļ sezonas sākumu, un Hariju, kurš smagumu iznesa uz saviem pleciem pussargu līnijā.

Aizsardzības līnijā stabilāko spēli rādīja Oto, kurš pat izlaida daļu no sezonas, un tāpat var izcelt Renāru Rupaini, kurš vēlāk arī tika uzaicināts uz meistarkomandas treniņiem, tāpat bez maiņām Kārlis Cakuls un Gustavs Šmitiņš. Jāstrādā vairāk vārtsargu līnijā, jo gan aizsargu, gan vārtsarga tiešais uzdevums bija nosargāt savus vārtus.

Lielākais gandarījums un emocionālais pacēlums bija par to, ka pret labākajām komandām līgā pratām spēlēt kā līdzīgs ar līdzīgu. Labas spēles, no satura un kvalitātes viedokļa, aizvadījām pret Riga FC, Daugavpili un citām komandām. ”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *