Trešo uzvaru pēc kārtas ar rezultātu 7:1 izcīnīja JDFS Alberts U-15 komanda

Trešo uzvaru pēc kārtas ar rezultātu 7:1 Latvijas jaunatnes čempionāta ietvaros šodien izcīnīja JDFS Alberts U-15 komanda Rēzeknē tiekoties ar Rēzeknes Futbola Akadēmija vienaudžiem.

Vārtus guva:
Dāvis Zeltiņš – 2; Dāvis Miezītis;Rikijs Akmentiņš;Mārcis Kļaviņš ; Ričards Eglītis;Edgars Jumiķis.

Trenera Gints Cimers komentārs: “Ja pāris teikumos jākomentē šī spēle, tad es teiktu, ka grūts ceļš – grūts spēles sākums, bet labs iznākums.
Pēc garā ceļa spēles sākumā puiši bija saguruši, kā rezultātā pieļāva kļūdas, nespēja savā starpā komunicēt, kas noveda pie zaudētiem vārtiem un rezultāta 0:1. Pirmais puslaiks, manuprāt, no abu komandu puses bija smagnējs. Puiši nespēja atbrīvoties un bija kā aizmiguši. Pārtraukumā pārrunājām kļūdas, puiši nomierinājās un otro puslaiku iesākām ļoti aktīvi, centāmies gūt ātrus vārtus, kas arī izdevās. Tad jau svaru kauss nosvērās mūsu pusē un atlika izbaudīt un nospēlēt spēli līdz galam.
Prieks, ka puiši pagājušajās nedēļas treniņos uztvēra kritiku un saprata, ka vārti jāgūst arī citiem un jārada partneriem tāda iespēja.
Priecājos, ka šodien 6 spēlētāji guva vārtus un izcīnīja pārliecinošu uzvaru!