Trenera Mārtiņa Miglinieka komentāri par aizvadīto sezonu!

🇱🇻 Par aizvadīto sezonu aprunājāmies ar mūsu jaunāko puišu akadēmijas treneri Mārtiņu Miglinieku!

🎤 Komandu treneris Mārtiņš par sezonu stāsta:

”Pandēmija ieviesa korekcijas šajā sezonā. Pirmkārt, visu gadu trenējāmies ārā, bet tas netraucēja paveikt labu darbu treniņos. Otrkārt, ilgu laiku nācās iztikt bez spēlēm un turnīriem, taču tas arī nospēlēja pozitīvu lomu, jo futbolisti bija noilgojušies pēc spēlēm un kad tās drīkstēja notikt, tad ar milzīgu pašatdevi devās cīņās. 

2010.gadu B sastāvs Rīgas čempionāta B grupas spēlēs guva labu spēļu praksi un pieredzi. Rezultāti tika nolikti otrajā plānā, mācijāmies pozīcijas laukumā un izpratni par to kā jāpārvietojās pa laukumu attiecīgajās epizodēs. 

Juglas filiāles puiši 6 pret 6 futbolā paspēja piedalīties tikai dažos turnīros, taču tajos parādija lielisku individuālo meistarību, uz ko liekam uzsvaru arī treniņos, tas nesa arī lieliskus rezultātus. 

Puiši šogad pierādīja, ka futbols viņiem ir ļoti svarīgs. Redzam, ka treniņus apmeklē ar lielu degsmi un lielu vēlēšanos uzlabot savu sniegumu. Uz treniņiem puiši nāk ar smaidu sejā un pēc treniņiem dodas mājās ar labi padarīta darba sajūtu.” 

🧡🖤

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *