Roberta Ralfa Gudēna pirmsspēles komentārs

JDFS Alberts vs FK Auda Futbols Pirma Liga Sanita Sparane foto (22)

Sestdien, 12. maijā, mūsu lielā komanda aizvadīs ceturto maču Komanda.lv 1. līgas 2018. gada sezonas ietvaros. Čempionāta sākums JDFS Alberts komandai izvērties diezgan nelīdzens: viena uzvara, viens zaudējums un viens neizšķirts. Ko komanda rādīs pirmajā uz dabīgā laukuma notiekošajā mājas spēlē?

Par komandas gatavību kvalitatīvam sniegumam savu komentāru sniedz viens no komandas centra aizsargiem un šī gada komandas jaunpienācējs, kurš iepriekš spēlējis FK Metta virslīgas komandā, Roberts Ralfs Gudēns:

Šo sezonu esam iesākuši kā pa viļņiem. Nav bijusi neviena spēle, kur esam rādījuši stabilu sniegumu visu spēli. Manuprāt, koncentrācijas zudums un viduvēja komandas spēle noveda mūs pie nerealizētiem momentiem un zaudētiem vārtiem. Ja spēsim uzlabot šos aspektus, tad arī sniegums uzlabosies un punkti nāks vairāk. Arī iepriekšējā spēle pret Balviem pierādīja, ka pret nevienu pretinieku nebūs viegli, tāpēc pret Preiļu komandu sagaidu līdzīgu un smagu cīņu.

Priecāsimies redzēt katru mūsu fanu tribīnēs! Katrs punkts ir no svara un neviena spēle nav nenozīmīga! Ierodies, vāc zīmodziņus, piedalies lielajā JDFS Alberts loterijā! Vairāk info šeit: http://jdfs.lv/apmekle-1-ligas-speles-un-laime-balvas/

JDFS Alberts vs Preiļu BJSS

12.04
Daugavgrīvas vidusskolas Stadionā, Parādes iela 5c
14:00
Spēles tiešraide būs pieejama fokuss.tv!