No uzbrucēja par aizsargu!:Mārcis Pūce

60919381_2329651660608227_4391430053854969856_n
Mārča Pūces komentārs:
Esam jau četras spēles bez zaudējumiem 1.līgas turnīrā. Uzvarējām arī, vienus no līgas favorītiem, SK Supernova! Salīdzinot ar pagājušo sezonu esam kļuvuši saliedētāki, draudzīgāki. Visi spēlē cīnās, lai komandai veiktos labāk. Nebaidāmies ne no viena pretinieka, tādēļ arī ir šie panākumi.
Diemžēl, neesam aizvadījuši nevienu spēli, kad nebūtu zaudējuši vārtus. Tā ir arī mana atbildība, taču kādreiz biju uzbrucējs, tikai JDFS Alberts pārkvalificējos par centra aizsargu! Varbūt tādēļ, ne visu spēli vēl varu aizvadīt ar 100% koncentrāciju, domājot par savu vārtu drošību. Lai gan pret SK Supernovu, nemaz tik daudz vārtu gūšanas momentu pretiniekiem nebija. Vienīgie vārti tika zaudēti, kad neveiksmīgi atlēca bumba pēc bloķēta sitiena. Iznāk, ka mēs ar Jāni Pakalnu esam samainījušies vietām, viņš no aizsarga kļuvis par uzbrucēju! Ja sit golus, tad maiņa ir bijusi veiksmīga.
Nākamā spēle pret līgas līderiem FK Tukums 2000 . Viņiem 💯% bilance, septiņas spēles un septiņas uzvaras! Turklāt spēlēsim Tukumā. Būs grūti. Jāiztur spiediens no pretiniekiem spēles sākumā, jo ilgāk viņi nevarēs iesist, jo nervozāki paliks. Arī mums būs vārtu gūšanas momenti, atliks tos realizēt. Cīnīsimies par punktiem. Es pirms spēlēm pret abām līdervienībām, iedomājos, ka vajadzētu izcīnīt četrus punktus. Trīs punkti jau ir kabatā… Varam arī cīnīties par visiem sešiem punktiem!