Mūsu mērķis ir iekļūt 1/4 finālā!

20190708_202541
Sestdien 13.jūlijā pl.14.00 Daugavgrīvas vidusskolas stadionā JDFS Alberts aizvadīs Latvijas kausa izcīņas 1/8 fināla spēli pret FC Caramba Rīga. Komandas galvenā trenera Artura Zakreševska komentārs pirms spēles:
Latvijas kausa izcīņas iepriekšējā spēļu posmā aizvadījām divas spēles pret 1.līgas komandām. Tagad 1/8 finālā izloze mūs ir savedusi kopā ar 2.līgas komandu FC Caramba Rīga. Tas gan nenozīmē, ka gaidāma ”viegla pastaiga”. Kausa spēlēm ir sava specifika, tajā nav neizšķirta rezultāta. Spēles cena ir augsta, uzvarētājs iekļūst 1/4 finālā. Tādēļ arī Caramba mēģinās sevi parādīt no vislabākās puses. Tā ir komanda, kuras spēlētāji ir ar citu līgu, ne tikai 2.līgas spēļu pieredzi. Vēl pagājušajā sezonā vairāki no viņiem spēlēja Staiceles Bebru sastāvā. Kā jau minēju kausa spēlēm ir sava specifika. Kāda komanda var apzināti ”ierakties” aizsardzībā, mēģinot noturēt 0:0 rezultātu un uzvarētāju noskaidrot ”pendelēs”. Mēs spēlēsim savu spēli. Mūsu komandai jābūt labākā fiziskajā sagatavotībā un arī savstarpējā sapratne laukumā ir labāka, jo spēlējam 1.līgā. Galvenais ir gūt pirmos un tad arī otros vārtus, jo pēc vieniem gūtajiem vārtiem, nedrīkstam nomierināties.
Vai Caramba sastāvā spēles Māris Verpakovskis? Skaidrs, ka Māris ir labi pazīstams Latvijas (un ne tikai) futbolā. Leģendārs spēlētājs! Viņa piedalīšanās var pievērst papildus uzmanību spēlei. Bet jāsaprot, ka Māris ir beidzis savu profesionālā spēlētāja karjeru, ātruma īpašības nav tādas, kā viņa sportista ”ziedu laikos” . Pieredze, protams, nezūd…. Skatīsimies, kuri spēlētāji būs laukumā pret tiem arī spēlēsim. Mūsu mērķis ir iekļūt 1/4 finālā!