Jauniešu komandu nedēļas apskats

nedelas-apskats-jauniesiem1

Ar pavasari reizē sākusies 2018. gada futbola sezona, ne tikai 1. līgas komandai, bet arī jauniešiem! Piedāvājam atskatu uz JDFS Alberts aizvadītajiem turnīriem un spēlēm aizgājušajā nedēļā!

Kopsavilkums 17.04.-22.04.

U-15 komanda meistarības grupā šajā nedēļā aizvadīja divas spēles, pirmajā izcīnīja uzvaru, 2:0 pret JFC Skonto. Vārtus guva Artis Ķempelis un  Artūrs Ozoliņš. Otrajā spēlē, 21. datumā viesos pie Rēzeknes FA futbolistiem, nospēlējām neizšķirti, 1:1. Vārtus JDFS labā guva D. Melbārdis.

U-14 vecuma puiši aizvadīja vienu spēli, Rēzeknē nācās atzīt mājinieku pārākumu, 3:0 Rēzeknes FA labā.

U-11 B  komanda nedēļas nogalē aizvadīja turnīru Daugavpilī, spēlēja disciplinētu futbolu ar daudz uzbrukumiem, rezultāti mainīgi. Gala rezultātā izcīnītas gan uzvaras, gan iegūtas mācības. Treneris M. Spalviņš: “Komanda spēlēja ar lielisku pašatdevi, uz laukuma rādīja ātru un interesantu spēli.”

U-9 jaunie censoņi arī bija Daugavpils Kausā 2018. Sešas uzvaras pēc kārtas, kopā gūti 25 vārti, un parādīts lielisks futbols, finālā pietrūka veiksmes, gala rezultātā otrā vieta! Treneris M. Miglinieks: “Neierasti spēlēt 8:8 futbolu, kas puikām sezonā būs tikai pēc gada. Bet puiši pietiekami saprātīgi un spēja ātri pielāgoties.”

 

Katrs izaicinājums ir iespēja mācīties!