Jauniešu komandu apskats, 23.-29. aprīlis

nedelas-apskats-jauniesiem2

Mūsu Futbola skolā ir 520 audzēkņu, nav jābrīnās, ka nedēļas laikā sanāk daudz maču! Šeit mūsu visu vecumu komandu sniegums aizgājušajā nedēļā, apkopots vienviet!

Kopsavilkums 23.04-29.04.

U-16 komanda 29. aprīlī ar rezultātu 5:2 apspēlēja Riga FC komandu. Pa vārtu guvumam Šmitam un Zeltiņam, Roberts Līdaka izcēlās ar hattrick, 3 vārti vienā spēlē!

U-15 B komanda viesos 29. aprīlī viesos tikās ar Liepājas Futbola Skolas B sastāvu, un nospēlēja  neizšķirti: katrai komandai pa vārtu guvumam. Treneris Gatis Kalniņš: “Viens no labākajiem sniegumiem mūsējiem. Rādījām kvalitatīvu spēli, vārtus arī guvām ļoti skaistus, izspēlējām no saviem vārtiem un kā pēc grāmatas pārgājām uzbrukumā.” Vārtus guva M. Brūvers.

U-14 vienība Jelgavā ar rezultātu 3:1 piekāpās mājiniekiem, Jelgavas Futbola Akadēmijai. Trenera Gata Kalniņa komentārs: “Par spīti rakstītajam uz tablo, rādījām labu spēli, cīnījāmies līdz galam. Pretinieki bija fiziski spēcīgāki, bija jābūt veiklākiem citos elementos. Līdz spēles izskaņai bija līdzīgs mačs, tikai tuvojoties beigu svilpei ielaidām trešos vārtus. Jāizmanto savas iespējas.”

U-13 puiši šajā nedēļā aizvadīja 2 mačus: LBF Daugava 3:1 (Evelons, Cakuls, Augusts) Supernova 0:4 (Evelons 3, Siliņš) Komandas treneris, Arturs Zakreševskis: “Komanda parādīja labu spēli, parādīja raksturu, pat arī bez kapteiņa, Kristapa. Otrajā spēlē nebija 3 pamatsastāva spēlētāji, tāpat izcīnījām pārliecinošu uzvaru, 4:0. Labi, ka aizsardzībā neļāvām pretiniekiem izveidot daudz bīstamus momentus.”

U-12 komandām šī bija aktīva nedēļa. JDFS 1 komanda aizvadīja divus mačus, (3:5 pret JFC Skonto, vārti Puriņam un Štrubergam; 0:2 pret RFS ) JDFS 2 komanda savukārt, rezultātu ziņā, aizvadīja veiksmīgākus mačus; , 2:2 pret SK Super Nova (Rubulis 2, Krūmiņš) un 3 punkti paņemti no Fariona- 2:0 (Tomass Meri 2). JDFS B komandai: 3:0 uzvara pret Mettas SS (Neimanis, Sala, Dadzis). Treneris Gints Cimers par savām komandām izteicās šādi: “Mums ir 3 komandas, katrā saskatāmas savas labās īpašības. JDFS 1 ir komanda, kas spēja parādīt raksturu un atgūties no 1:3 līdz neizšķirtam 3:3. JDFS 2 jau spēj kontrolēt spēles gaitu laukumā.. Prieks, ka no malas var redzēt, ka ne tikai cīnamies par rezultātu, bet arī par skaistu spēli. Varam un cenšamies spēlēt īstu futbolu, katra komanda.”

U-11 A komanda ceturtdien devās ceļā uz Čehiju, lai tur piedalītos 2 (!!) turnīros.  Pa ceļam, piektdien, puišiem bija iespēja draudzības spēlē tikties ar Legia Warsaw komandu, interesantā spēlē minimāla sakāve, 4:5, divus vārtus guva Celitāns, pa vienam Putniņam ar Ivanovu! Galamērķī JDFS audzēkņi aizvadīja 2 turnīrus 2 dienās, abos turnīros tās pašas 25 komandas, katru dienu 8 spēles! Abās dienās palikām augstajā 6. vietā no 25 komandām. Trenera Vladislava Pavļučenko komentārs: “16 spēlēs piedzīvojām tikai vienu zaudējumu un trīs neizšķirtus. Kopumā komanda parādīja ļoti labu sniegumu, pierādījām, ka neatpaliekam no Eiropas vidējā līmeņa. Nākamais ir jau elites līmenis, līdz tam vēl jāaug. Turnīri un izbraukums bija laba  pieredze, super laukums, super atmosfēra, apskatījāmies citu futbola kultūru, gan fanu, gan komandu ziņā.”

U-10 vecuma grupai bija 3 spēles, divas A komandai, viena B sastāvam. Diemžēl visās trijās nācās piedzīvot sakāvi, 0:5, 2:3, 1:2. Treneris Ņikita Kulikovs par aizvadītajām spēlēm: “Par pretiniekiem, neesam ne tehniski, ne taktiski sliktāki, lai šādas spēles pārvērstu uzvarās, vēl jārūda raksturs. Spēlē pret Mārupi (1:2) daudz kontrolējām bumbu, patīkami redzēt to, ka puiši savas kļūdas saprot un cenšas labot. Ar katru spēli palielinām cīņassparu laukumā.”