Jauniešu komandas gūst pieredzi turnīros un draudzības spēlēs

Draudzibas_speles

Kluba 2009.g. dzimušo jauniešu komanda un treneri Vladislavs Pavļučenko un Mārtiņš Miglinieks 13. oktobrī devās uz Liepāju un aizvadīja draudzības spēles ar pretiniekiem no Liepājas, Brocēniem un Klaipēdas, gūstot svarīgu pieredzi un izbaudot spēles prieku.

IMG_6010

2008.g. dzimušo puišu komanda kopā ar treneri Ņikitu Kuļikovu 13.-14. oktobrī piedalījās Ventspils Naftas Termināla Kausa turnīrā, Ventspilī, ar mērķi mēroties spēkiem ar saviem vienaudžiem no citiem Latvijas un Lietuvas futbola klubiem. Lai arī šoreiz nevaram lepoties ar lielisku sniegumu, raugāmies pozitīvi, jo pieredze un iespēja aizvadīt spēles ar labiem pretiniekiem ir svarīgakais šajā vecumā.

IMG_4151

2006.g.dz. puišu komanda kopā ar treneriem Gints Cimers un Kristers Putniņš no 19. līdz 21. oktobrim piedalījās starptautiskā futbola turnīrā Lietuvā, Ateitis CUP. Šis puikām bija pirmais starptautiskais turnīrs lielajā futbolā.

Paldies visiem mūsu jauniešu vecākiem, kuri gan dodās līdzi uz turnīriem, gan arī ikdienā atbalsta mazos futbolistus! Jūs esat vislabākie!

Fotogrāfijas no turnīriem pieejamas JDFS Alberts Facebook lapā