Ieskats mūsu meistarkomandas septembra rezultātos!

MENESISKLUBAAizvadītais mēnesis mūsu kluba meistarkomandai ir bijis pieticīgs uzbrukumā, bet drošs aizsardzībā. No vienas puses skatoties – nav piedzīvots neviens zaudējums, bet tajā pašā laikā nav izcīnīta neviena uzvara. 4 neizšķirti pēc kārtas, 4 spēlēs ielaisti vien 2 vārti. Komanda aizsardzībā darbojās labi, bet šogad ir milzīgas problēmas ar uzbrukumu.

Emīls Evelons ir bijis komandas pamatsastāva uzbrucējs, bet viņam U-17 izlase liedza palīdzēt komandai. Roberts Adītājs ir bijis rotācijas uzbrukuma futbolists, tomēr arī viņam U-17 izlases dalība kura pārklājās ar Optibet Nākotnes līgu. Jānis Pakalns pārsvarā ir bijis traumēts, tāpat bez traumām nav izticis Dāvis Zeltiņš. Vairāku vadošo spēlētāju komandas pamešana lika veikt paaudžu maiņu. Prieks, ka akadēmijas futbolisti iegūst arvien vairāk un vairāk minūtes laukumā.

No šiem neizšķirtiem visās spēlēs gribējās uzvaru. Visās spēlēs spēlētāji ģērbtuvē bija neapmierināti ar sasniegto. Tas nozīmē, ka raksturs ir tendēts uz panākumiem. Oktobris mums nesīs daudz svarīgas spēles un situācija tabulā ir spraiga, tāpēc 2 aplī visu vēl var pagriezt mums par labu!

🧡🖤

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *