Gribētu gūt vārtus no sarežģītākām situācijām, bet, kā saka Kreipāns….

IMG-20190723-WA0004
JDFS Alberts 1.līgas spēlē ar 2:0 uzvarēja FC New project.
Ernesta Pulka komentārs par šo un nākamo spēli:
Lai arī FC New project atrodas to komandu vidū, kurām draud izkrišana no 1.līgas, spēle pret viņiem bija sarežģīta. Pretinieki ir pieredzējuši, spēlēja agresīvi, bija jūtams, ka grib uzvarēt. Arī mums bija jāpielāgojas un jāspēlē asi un agresīvi. To arī izdarījām, labi saspēlējāmies un arī beigu beigās izcīnījām uzvaru. Noteikti jāuzslavē mūsu vārtsargs Kristers Putniņš. Viņš bieži glāba mūs no nepatīkamās sajūtas, kā ir, kad ielaid bumbu vārtos. Uzskatu, ka Kristers pelnīti tika atzīts par ” Spēles zvaigzni”!
Pats guvu pirmos vārtus šajā sezonā 1.līgā. Priecājos, ka es atklāju spēles rezultātu un tuvināju mūsu komandu uzvarai. Gribētu gūt vārtus no sarežģītākām situācijām, bet, kā teiktu Kreipāns: ” Spēle aizmirsīsies, bet rezultāts paliks”…Vispār jau manos gūtajos vārtos, lauvas tiesu  darba paveica Natans Kats, jo viņš uzvarēja divcīņu par bumbu un izdarīja piespēli gar vārtiem, Jānis Pakalns to ”pagarināja” un tā bumba nonāca pie manis. Labi, ka Jānis ir atgriezies laukumā pēc savainojuma izārstēšanas, jo viņa garais augums palīdz viņam izcīnīt pa gaisu lidojošās bumbas un ,tādējādi, mūsu uzbrukumi kļūst bīstamāki.
Nākamā spēle pret Rēzekni. Ļoti grūts un sarežģīts pretinieks. 1.apļa spēlē Rēzeknē zaudējām ar 0:3. Mums nelielas priekšrocības dod tas, ka šī būs mājas spēle, nav jāpavada garais ceļš autobusā. Tāpat jāgatavojas, ka spēle būs grūta, jo pretinieki zina mūsu spēles stilu, centīsies nepieļaut mūsu ierasto spēli. Protams, arī mēs gatavojamies tikai uzvarai! Šobrīd situācija turnīra tabulā ir saspringta, esam par četriem punktiem priekšā Rēzeknes vienībai. Katra spēle šobrīd ir, kā  izslēgšanas spēle.