Fricis Roderts: “Mūs gaida fiziski spēcīga spēle”

Jura Docenko Futbola Skola Alberts vs Grobinas SC Futbols Pirma Liga (50)

Sestdien, 5. maijā, JDFS Alberts lielā komanda aizvadīs sezonas trešo spēli, viesos tiekoties ar Balvu SC vienību. Uzvara pret Grobiņu 3:2 , sāpīgs zaudējums 1:4 pret FK Auda. Kas mūs sagaida nākamajā mačā, pret turnīra pastarīšiem, Balviniekiem?

 

Pirms spēles savu viedokli piedāvā Fricis Roderts, viens no mūsu pussardzības atslēgas spēlētājiem:

Pagājušo spēli zaudējām. Tas nozīmē, ka sliktais bija daudz vairāk kā labais. Pirmajā puslaikā slikti pieturējām bumbu un maz aizķērāmies tieši mēs-uzbrūkošie spēlētāji. Tikai viens nopietns Remesa moments un viss. Pāreja no aizsardzības bija lēna, bez ātras kustības. Aizsardzībā kļūdījāmies gan individuāli, gan pozicionāli kopumā.

Labi un aktīvi iesākām pašu sākumu, likām pretiniekiem tikai “sist bumbu prom”. Pats ieguvu pārliecību par iesisto pendeli. Noteikti vajag uzlabot uzbrūkošo darbību un “aizķeršanos” aiz bumbām vidusdaļā, kā arī “otrās bumbas” pēc mūsu aizsargu spēles ar galvu. Sestdien mūs gaida fiziski spēcīga spēle, pretinieki, kas aizstāvēs sevi, komandu, pilsētu, centīsies pierādīt to, ka iepriekšējās spēles un rezultāti neatspoguļo viņu līmeni. Tomēr zinu, ka es un komanda, esam nikni un vēlēsimies no tālā izbraukuma mājās braukt priecīgi un ar 3 punktiem kabatā.

SC Balvi vs JDFS Alberts

5. maijā
Rugāju stadionā, Rugājos
16:00
Spēles tiešraide būs pieejama fokuss.tv!