Ēriks Kristsona komentārs pēc uzvaras Latvijas kausa izcīņas spēles 1/16 finālā pār Grobiņas SC

 

58812193_2197054190377050_2132838475240570880_o

“Man pašam patika mani gūtie vārti!”
🔸🔸🔸
Ēriks Kristsons komentārs pēc uzvaras Latvijas kausa izcīņas spēles 1/16 finālā pār Grobiņas SC:
⚽️🧡
Jūnijā, divdesmit dienu laikā, aizvadījām divas spēles pret Grobiņas SC. Abas izbraukumā un abas uzvarējām! Īpaši patīkama bija pēdējā uzvara, jo tā izcīnīta Latvijas kausa izcīņas spēlē. Šādās spēlēs, kā zināms, neizšķirta rezultāta nav. Vēl ir patīkamas emocijas pēc šādas uzvaras, jo nespēlējām ierastajā sastāvā, kā piedalāmies 1.līgas čempionātā. Prieks par to, ka ātri iesitām trīs vārtus. Tas ir īpaši nozīmīgi, jo mūsu rezultatīvie uzbrucēji Jānis Pakalns un Mārtiņš Remess nespēlēja. Žēl, ka paši ielaidām divus vārtus.
Pats atklāju spēles rezultātu. Man pašam patika mani gūtie vārti! Ernests Pulks atstāja bumbu man un es ar spēcīgu sitienu to ieraidīju vārtu augšējā stūrī! Biežāk gūstu vārtus sitot ar galvu. Tagad spēlēju malējā aizsarga pozīcijā, tādēļ ir vairāk iespēju izdarīt rezultatīvus raidījumus. Treneris (Arturs Zakreševskis ) pirms spēles teica, ka Grobiņas vārtsargs nav īpaši pieredzējis (nav Spole), tādēļ biežāk jāsit pa vārtiem.
Piektdien būs izloze, tad uzzināsim nākamo pretinieku Latvijas kausa 1/8 finālā. Statistiski lielākā iespēja ir pretiniekos izlozēt kādu komandu no virslīgas. Būtu labi izmēģināt spēkus pret kādu no virslīgas komandām, bet ir arī vēlme iekļūt 1/4 finālā. Lai gan nav teikts, ka spēle pret kādu no 2.līgas vienībām būs viegla pastaiga. Bumba ir apaļa, varam uzvarēt jebkuru komandu! Tagad, viss Jāņa Pakalna rokās, kuru pretinieku viņš mums 5.jūlijā izlozēs