Apmeklē 1. Līgas spēles un Laimē Balvas!

ZIMODZINI

Lai savējos, oranži melnos, atbalstīt komanda.lv 1. līgā būtu vēl lielāks prieks un motivācija, piedāvājam piedalīties viscaur sezonai notiekošā konkursā, kura noslēgums būs sezonas izskaņā, kad starp tiem, kas kvalificējās sacensībām, tiks izlozētas vairākas balvas, viena no tām: ceļojums visai ģimenei!

Cīņa par vietām Komanda.lv 1. līgā

Pirmā līga ir otra augstākā futbola līga Latvijā pēc Synottip virslīgas. Mūsu komandai šī ir ceturtā sezona šajā līgā, un, pēc pagājušā gada sasniegtā personīgā rekorda (6. vieta, iepriekšejos gados 9. un 11.) un lieliskā snieguma sezonas izskaņā (6 spēlēs 5 uzvaras), esam papildinājuši komandas sastāvu ar vairākiem jauniem vārdiem un uz 2018. gada sezonu uzstādījuši augstu mērķi: iekļūt Komanda.lv pirmās līgas TOP 3!

Lieliem mērķiem vajag lielu atbalstu

Katrs fans, kurš ierodas atbalstīt JDFS Alberts mums ir zelta vērts! Tāpēc, lai pateiktos aktīvākajiem atbalstītājiem,  piedāvājam konkursu!

Konkursa noteikumi

  1. Mūsu mājas spēlē pie tribīnēm meklē JDFS pārstāvi, kurš tev iedos konkursa kartīti
  2. Ņem kartīti līdzi uz katru mūsu mājas spēli, par katru apmeklēto maču uz kartītes tev tiks uzspiests zīmogs
  3. Viens zīmogs- 10 punkti, Sakrāj 40 punktus un piedalies pārsteigumu balvas izlozē, ar 60 punktiem jau vari piedalīties lielās balvas izlozē!
  4. Fano skaļi un atbalsti savu lielo komandu!

zimodzini reklama-04