Aizvadītā sezona U-13 puišiem bijusi atziņu pilna!

U-13 čempionāts tiek izspēlēts divos posmos. Divas grupas un katrā pa 6 komandām, bet labākās 3 komandas turpina savstarpējo cīņu, izspēlējot vietu sadali labāko sešiniekā. Pirmajā posmā komanda ieņēma 4. vietu un no 3. vietas īpašnieces FA Ventspils atpalika vien ar sliktāku vārtu starpību, lai gan punktu skaits bija vienāds.

Tālāk mūsu akadēmijas komanda cīnījās par 7.-11. vietu U-13 Elites Rietumu konferencē izcīnot trīs uzvaras un, divos mačos spēlējot neizšķirti, komanda sezonu noslēdza 8. vietā.

Komandas galvenais treneris Edijs Daņilovs par sezonu saka:

”Kopumā ar čempionātā rādīto sniegumu esmu apmierināts. Sezonu gaidīju ar lielām bažām, jo mūsu grupā bija ielozētas ļoti spēcīgas komandas. Mazliet pietrūka veiksmes, lai paliktu pirmajā trijniekā un turpinātu cīņu par vietas saglabāšanu Elites grupā. Starp spēlētājiem varu izcelt komandas kodolu, kurš balstīja mūs ar stabilu sniegumu visas sezonas garumā, tie bija – Kristofers Labuckis, Ernests Verkēvičs, Rainers Krauze, Teodors Gode, Armands un Toms Ozoliņi, kā arī mūsu kapteinis Leonards Livčāns, kurš bija nepārprotams līderis uz laukuma un ārpus tā. Pietrūka tādi spēlētāji, kas varētu pastiprināt spēli, iznākot uz maiņu. Ticu un ceru, ka nākamsezon tie spēlētāji, kuri mazāk spēlēja –  progresēs un būs liels pastiprinājums mūsu komandai.”

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *