Āgenskalna filiāles puiši aizvadīja divas spraigas spēles Rīgas čempionāta ietvaros U-9 B grupā un U-10 B grupā pret JFK Daugava komandām.

Šodien Āgenskalna filiāles puiši aizvadīja divas spēles Rīgas čempionāta ietvaros gan U-9 B grupā, gan U-10 B grupā pret JFK Daugava komandām.
Spēlē U-9 B grupā zaudējām 1:2 (vārti Krišjānim Kauliņam). Spēlē ātri izvirzījāmies vadībā un spēlējām ļoti labi pirmajā puslaikā, neļaujot pretiniekam neko izveidot. Taču otrajā puslaikā par daudz atslābinājāmies un ielaidām divus muļķīgus vārtus, dēļ pašu kļūdām. Taču neskatoties uz to mēģinājām cīnīties līdz galam, taču nesanāca sasmelt izlieto ūdeni.
Spēlē U-10 B grupā, scenārijs bija tieši pretējs, beigās izcīnot uzvaru ar rezultātu 4:1 (vārti Roberts Šūtavs – 2, Kristofers Jātnieks-Labucks – 1 un Dāvis Birģelis – 1). Iesākām spēli smagnēji un tādēļ ātri vien nokļuvām iedzinējos ar rezultātu 0:1, tā arī noslēdzās pirmais puslaiks. Sākām mosties tikai pirmā puslaika vidū un sākām rādīt sev raksturīgo futbolu. Otro puslaiku iesākām uzreiz ar diviem gūtiem vārtiem parādot spēju sadusmoties uz sevi un parādot raksturu. Kopumā kontrolējot spēli otrajā puslaikā guvām uzvaru – otrajā puslaikā pretinieks nevienu reizi nepārgāja pār laukuma centru.
Abās spēlēs gribu uzsvērt puišu pašatdevi un raksturu, neskatoties uz grūtajiem laika apstākļiem un lielo karstumu.
Vecākiem atsevišķs paldies par jušanu līdzi un spēlētāju motivēšanu.