1. līga: Uzvara pret Rēzekni, pakāpjamies uz trešo vietu tabulā

JDFS Alberts vs Preilu BJSS pirma liga futbols (76)

Sestdien, 19. maijā, mājās aizvadījām Komanda.lv pirmās līgas 5. kārtas maču pret Rēzeknes FA/BJSS komandu un izcīnījām uzvaru ar rezultātu 2:1!

Sestdien savā mājas laukumā, Daugavgrīvas vidusskolas stadionā, uzņēmām dotā brīža vicelīderi, Rēzeknes FA/BJSS vienību. Šis mačs bija svarīgs ar to, ka uzvara tajā mums palīdzētu apdzīt latgaliešus tabulā, jo pirms dueļa Rēzeknieši bija mums priekšā ar 2 punktu pārsvaru.

Spēli viesi no Rēzeknes iesāka aktīvi un pirmās 10 minūtes spēles ritējumu kontrolēja zilā komanda. Puslaikam virzoties uz priekšu, svaru kausi sāka svērties uz otru pusi, bumbas kontroles ziņā parādījās mūsu pārsvars uz laukuma, līdz 17. minūtē vārtu tīklu atrast izdevās Valteram Kubilovičam, kurš pirmais piesteidzās pie bumbas pēc nobloķēta Aivara Emša sitiena un aukstasinīgi noslēdza uzbrukumu- 1:0 mūsu labā! 34. minūtē tomēr atbildi rada Rēzeknes FA/BJSS, kad ar precīzu garo piespēli savu uzbrucēju 1v1 izvirzīja viesu centra pussargs, un uzbrucējs savu uzdevumu pildīja godam, 1:1. Šāds rezultāts saglabājās arī līdz puslaika beigām.

Otrajā puslaikā ilgi līdz vārtu guvumam jāgaida nebija, 54. minūtē uz 16m līnijas bumbu no gaisa apstrādāja un vārtu apakšējā stūrī raidīja Aivars Emsis! 2:1, atgūts vārtu pārsvars. Turpinājumā Rēzeknieši centās salauzt mūsu aizsardzību līdz pat fināla svilpei, tomēr bez rezultāta. Spēles gala svilpei noskanot uz tablo rezultāts mums labvēlīgs, 2:1!