Pirmās Līgas komandai uzvara pret Preiļu BJSS

JDFS Alberts vs Preilu BJSS pirma liga futbols (113)

Sestdien, 12. maijā Daugavgrīvas vidusskolas stadionā uzņēmām Preiļu BJSS komandu. Duelī izrādījāmies pārāki par pretiniekiem, uzvara 2:1!

Sestdien aizvadījām savu otro mājas spēli, pirmo uz dabīgā seguma! Pretīm stājās Preiļu BJSS futbolisti, kuri pirms spēles atradās mums blakus tabulā; ar viena punkta starpību priekšā bijām mēs.
Mērķis ātri gūt pirmos vārtus tika realizēts veiksmīgi: 3. minūtē vārtus guva Aivars Emsis! Turpmāk spēles gaitu vairāk kontrolēja JDFS Alberts, tomēr otros vārtus gūt izdevās tikai otrajā puslaikā: atkal trāpīgs pēc centrējuma bija Emsis- 2:0 JDFS labā. Vienus vārtus atgūt viesiem izdevās, spēles izskaņā nonācām pat mazākumā (Ričards Buivids nopelnīja 2 dzeltenās kartiņas), tomēr nosargājām minimālo pārsvaru.
Gala rezultātā 2:1 uzvara un trīs noderīgi punkti pievienoti mūsu kontam!

Matchday-post-game-01

JDFS Alberts sākumsastāvs: Dagnis Sausais, Dāvis M. Daugavietis, Artūrs Švalbe, Raivis Šonmanis, Roberts Ralfs Gudēns, Renārs Kreicers, Vladislavs  Pavļučenko, Aivars Emsis, Fricis Roderts, Valters Kubilovičs, Mārtiņš Remess

Rezervisti: Ričards Buivids, Ainārs Daudziešāns, Kristaps Bareika; Roberts Kārlis Prauliņš; Ēriks Kristsons; Augusto Pesoa;

Galvenais treneris: Arturs Zakreševskis