“Mercure Rīga” kauss: izcīnīta vieta pusfinālā

bebri-majaslapa

23. martā, “Mercur Rīga” kausa pēdējā grupas spēlē ar rezultātu 3:1 mūsu 1. līgas komanda izcīnīja uzvaru pār FK Staiceles Bebri komandu. Vārtus JDFS Alberts labā guva Mārtiņš Remess, Renārs Kreicers un Ričards Buivids.

Šodien, turpinoties “Mercure Rīga” 1. līgas komandu pirmssezonas sagatavošanās kausam, 10:00 Elektrum olimpiskajā sporta centrā tikāmies ar FK Staiceles Bebri komandu. Pozitīvs rezultāts šajā spēlē bija svarīgs ne tikai sportiskā gara dēļ: uzvara JDFS Alberts komandai nodrošinātu vietu pusfinālos un iespēju turpināt cīnīties par pirmo “Mercure Rīga” kausu vēsturē.

Spēli iesākām uzreiz uzņemoties kontroli pār spēli- jau trešajā spēles minūtē mūsu 10. numura, Mārtiņa Remesa, sistā bumba aizskāra vārtu stabu,  tomēr pēc kontakta lidoja pāri vārtiem. Vārtu guvums ilgi jāgaida nebija. Sekojošo izsitienu no vārtiem mūsu komandas kapteinis Dāvis Daugavietis ar galvu raidīja aiz mugurām pretienieku aizsargiem kustībā Remesam, kurš vienā pieskārienā vēsi pārcēla bumbu no vārtiem iznākušajam Staiceles Bebru vārtsargam,  1:0! Pēc gūtajiem vārtiem turpinājās mūsu spiediens, un 25. minūtē Remess nopelnīja 11m soda sitienu, ko neizdevās realizēt Fricim Rodertam. Spēle, abām komandām cīnoties par virsroku laukumā, kļuva jūtami asāka, ko atspoguļoja tiesneša svilpes aktivitāte, un JDFS izdevās vēl vairākas reizes ar sitieniem apdraudēt pretinieku vārtus. Tomēr 44. minūtē iemeslu pārdomām uz puslaiku pārtraukumu iedeva Daniels Skopenko, precīzi trāpot vārtu tālajā stūrī no kreisās malas un izlīdzinot rezultātu. 1:1 pēc pirmā puslaika.

Otro puslaikā, tāpat kā pirmajā, JDFS Alberts laiku daudz netērēja. 47. minūtē lielisku sieniņu ar Buividu nospēlē  Dombrovskis, centrējums no laukuma labās malas, un, gluži kā pēc grāmatas, pie tālā staba uzbrukumu noslēdz malējais aizsargs Renārs Kreicers, 2:1! 10 minūtes vēlāk gar labo malu izlaužas Edgars Lācis, kuru soda laukumā nogāž pretinieks. Otrais 11m soda sitiens spēlē, ko šoreiz izpilda Ričards Buivids, kurš aizmāna vārtsargu uz labo vārtu stūri un ar vieglu kāju bumbu iesit pretējā stūrī, padarot rezultātu vēl patīkamāku mūsējiem- 3:1! Līdz spēles 75. minūtei turpinājām kontrolēt darbības laukumā un apdraudēt pretinieku vārtus. Pēdējās 15 minūtes iniciatīvu laukumā atguva FK Staiceles Bebri, bet nespēja savu presingu pārvērst vārtu guvumā. Gala rezultāts- 3:1 JDFS Alberts labā, vieta pusfinālā izcīnīta!

JDFS Alberts sākumsastāvs: Dagnis Sausais, Dāvis M. Daugavietis, Artis Brīveris, Vladislavs  Pavļučenko, Jānis Aigars Dīriķis, Artūrs Švalbe, Roberts Ralfs Gudēns, Valters Kubilovičs, Aivars Emsis, Fricis Roderts, Mārtiņš Remess

Uz maiņu laukumā devās: Pauls Ēriks Dombrovskis, Edgars Lācis, Ričards Buivids, Ēriks Kristsons, Dāvis Zeltiņš, Kārlis Strautmanis, Haralds Grotāns, Arturs Kirpļuks Levenbergs, Renārs Kreicers

Galvenais treneris: Arturs Zakreševskis