“Mercure Rīga” kauss iesākts ar uzvaru, Kubilovičam Hattrick

tukums-majaslapa

9. martā pirmajā “Mercur Rīga” kausa spēlē ar rezultātu 3:0 mūsu 1. līgas komanda izcīnīja uzvaru pār FK Tukums komandu. Visus trīs vārtus guva Valters Kubilovičs!

Šodien starta svilpe atskanēja “Mercur Rīga” kausam, 1. līgas komandu pārbaudes turnīram, kurš radīts ar  mērķi nodrošināt attiecīgajiem klubiem kvalitatīvu pirmssezonas sagatavošanās procesu un savstarpēju pārbaudes spēļu aizvadīšanas iespēju. Kopā katrai no astoņām komandām būs četras spēles, trīs grupā, un ceturtā ,atbilstoši iegūtajai vietai grupā, būs spēle par vietām.

JDFS Alberts savu cīņu par pirmssezonas kausu  bija jāiesāk nedēļas pēdējās darba dienas vidū, 13:00, pret FK Tukums 2000 futbolistiem. „Alberts” izvirzījās vadībā 33. minūtē, kad neveiksmīgi nospēlēja tukumnieku vārtsargs, palaižot garām bumbu, kuru vārtu priekšā sagaidīja Valters Kubilovičs, rezultāts atklāts- 1:0. Turpmākajā spēlē abas komandas apmainījas ar pretinieku vārtu apdraudēšanu, jūtami lielāku spiedienu izdarīja tieši JDFS Alberts, savukārt “FK Tukums 2000” spēlētāji vairākkārt mēģināja pārspēt vārtsargu ar tālsitieniem, bet mūsu vārtsargs, Dagnis Sausais bija uzdevumu augstumos. Pēc tam ilgāku laiku rezultāts nemainījās, bet 86. minūtē Kubilovičs pēc lieliska Jāņa Dīriķa centrējuma no laukuma labās malas precīzi sita ar galvu un panāca 2:0. Valtera izsalkums pēc vārtiem tomēr vēl nebija remdēts, un 88. minūtē, pēc  Dāvja Zeltiņa (viņam un Kārlim Strautmanim šī bija 1. spēle 1. līgas komandā, abi ir 2002. dz. gada spēlētāji!) piespēles ar galvu, vienā pieskārienā viņš bumbu raidīja tuvajā apakšējā vārtu stūrī; hattrick sev un 3:0 uzvara komandai!

Komandas galvenā trenera, Artura Zakreševska, komentārs par aizvadīto maču:

“Prieks par uzvaru un to ka 2. spēle pēc kārtas novadīta bez vārtu zaudējumiem. Uz spēli savu iespaidu atstāja tas, ka esam pieraduši trenēties ārā un uz lielāka laukuma, tomēr komanda spēja ātri adaptēties apstākļiem. Izveidojām daudz vairāk bīstamu momentu uz pretinieku vārtiem, nekā tie uz mūsējiem.  Mērķis tagad nākamajā spēlē pacelt latiņu augstāk un uzrādīt vēl labāku sniegumu.”

Ja vēlies apmeklēt mūsu nākamo spēli, zem raksta pievienots saraksts ar mūsu tuvākajām spēlēm!

JDFS Alberts sākumsastāvs:  Dagnis Sausais, Renārs Kreicers, Artis Brīveris, Dāvis M. Daugavietis, Mārcis Pūce, Jānis Aigars Dīriķis, Roberts Gudēns, Valters Kubilovičs, Aivars Emsis, Edgars Lācis, Haralds Grotāns

Uz maiņu laukumā devās: Roberts Kārlis Prauliņš, Artūrs Levenbergs Kirpļuks, Ēriks Kristsons, Dāvis Zeltiņš, Kārlis Strautmanis, Klāvs Aleksandrs Bluķis

Galvenais treneris: Arturs Zakreševskis