Komanda.lv 1. līgas sezona iesākta ar uzvaru!

Jura Docenko Futbola Skola Alberts vs Grobinas SC Futbols Pirma Liga (27)

Svētdien, 22. aprīlī, mūsu pirmās līgas komanda iesāka savu futbola sezonu mājās, 49. vidusskolas stadionā, ar 3:2 uzvaru pār Grobiņas SC Futbolistiem!

Saulainajā svētdienas pusdienlaikā uz JDFS Alberts sezonas atklāšanas spēli bija ieradušies vairāk nekā 200 skatītāji, liela daļa no tiem- futbola skolas jaunākie audzēkņi, kas vēl trenējas, lai, kad paši izaugs, tiktu pie iespējas lielajā futbolā pārstāvēt oranži melno komandu. Neskatoties uz to, ka Grobiņas SC ambīcijas šajā sezonā nav tik augstas, kā JDFS Alberts komandai, kurzemnieki jau aizgājušajā sezonā pierādīja, ka ir laba komanda, tāpēc fani varēja justies droši, ka gaidāms interesants mačs.

Pašu pirmo sezonas puslaiku JDFS iesāka aktīvi, izdarot augstu pressingu un kontrolējot bumbu, pārsvarā pretinieku laukuma pusē. Spēles sākuma posmā visas labākās iespējas bija JDFS Alberts komandai, visas no standartsituācijām. 20 minūtē izdevās arī soda sitienu realizēt: precīzs Renāra Kreicera centrējums, Aivars Emsis apdzen pretinieku vārtsargu un ar galvu raida bumbu tam garām, 1:0 mājinieku labā! Spēles gaita nemainījās arī pēc vārtu guvuma, un sešas minūtes vēlāk Friča Roderta izpildīts stūra sitiens atrod savu adresātu, Mārtiņu Remesu, pie tālā vārtu staba, kurš bez problēmām gūst savus pirmos vārtus šajā sezonā: 2:0 vadība! 36. minūte nebija veiksmīga mājieniekiem- ar precīzu tālsitienu Ralfs Džeriņš samazināja vārtu starpību līdz 2:1, kas tomēr ilgi nenoturējās, pēc 5 minūtēm to atkal palielināja Valter Kubilovičs. Rezultāts pēc pirmā puslaika: 3:1 JDFS Alberts labā.

Otro puslaiku aktīvāk iesāka Grobiņas futbolisti, tomēr bīstams moments 55 minūtē izveidojā JDFS komandai, kad, Dāvis Daugavietis no stūra sitienu raidīja bumbu vārtos, tomēr Emsis, pielabojot sitiena trajektoriju, atradās aizmugurē un vārti netika ieskaitīti. Iespēja panākt 4:1 un, iespējams, nomierināt spēli, palaista garām, papildus tam, minūti vēlāk pārkāpums mūsu soda laukumā un 11m soda sitiens! Dagnis Sausais šajā duēlī ar sitēju nebija glābējs, 3:2. Turpmāko spēles laiku bumba pārsvarā pavadīja laukuma vidusdaļā, abām komandām mēģinot apdraudēt pretinieku vārtus ar centrējumiem. 85 minūtē iespēju izlīdzināt rezultātu sagaidīja Grobiņas SC, tomēr sitiena pozīcija bija pārāk sarežģīta un no 16m līnijas bumba lidoja pāri vārtiem.

Gala rezultāts- 3:2 un ar uzvaru iesākta 2018. gada sezona Komanda.lv pirmajā līgā!

Speles-diena-rezultats

JDFS Alberts sākumsastāvs: Dagnis Sausais, Dāvis M. Daugavietis, Artūrs Švalbe, Raivis Šonmanis, Roberts Ralfs Gudēns, Renārs Kreicers, Vladislavs  Pavļučenko, Aivars Emsis, Fricis Roderts, Valters Kubilovičs, Mārtiņš Remess

Rezervisti: Ričards Buivids, Ainārs Daudziešāns, Kristaps Bareika; Roberts Kārlis Prauliņš; Ēriks Kristsons; Augusto Pesoa;

Galvenais treneris: Arturs Zakreševskis