JDFS 1. līgas komanda piekāpjas FK Auda vienībai

Jura Docenko Futbola Skola Alberts vs Grobinas SC Futbols Pirma Liga (44)

Sestdien, 28. aprīlī, mūsu 1. līgas komanda aizvadīja pirmo 2018. gada sezonas spēli izbraukumā, kurā ar rezultātu 4:1 nācās atzīt FK Auda  vienības pārākumu.

Šodien devāmies uz Audas stadionu Ķekavā, kur 14:00 uz laukuma mūs sagaidīja Komanda.lv 1. līgas otrās spēļu kārtas pretinieki: Futbola Klubs Auda. Abas divas komandas sezonu bija atklājušas ar uzvarāmad FK Auda viesos ar 3:1 pārspēja RTU FC/Skonto Academy, bet JDFS Alberts savu līdzjutēju priekšā ar 3:2 apspēlēja pērnā gada ceturtās vietas ieguvējus Grobiņas SC. Tāpēc skaidrs bija, ka priekšā gaidāma grūta spēle abām komandām.

Spēles sākumā bumbu kontrolēja JDFS Alberts komanda,  un spēle pirmās 10 minūtes veidojās ap mājinieku vārtiem. Tomēr 14. minūtē, pēc neveiksmīgas gaisa divcīņas laukuma centrā, ar labu piespēli 1v1 pret vārtsargu tika izvirzīts FK Auda uzbrucējs, kurš savu iespēju realizēja: 1:0 mājinieku labā. Turpmāk pie bumbas abas komandas pavadīja vienādi daudz laiku, bet zaļi melnajai komandai izdevās vairāk apdraudēt vārtus, pārsvarā ar centrējumiem no laukuma malas. Šādā veidā arī 34. minūtē otros vārtus guva Audieši. Trīs minūtes vēlāk Mārtiņš Remess pēc caurgājiena no laukuma kreisās malas izdarīja sitienu, atrodoties 16 metru attālumā no vārtiem. Sitiens bija precīz, tom ēr pretinieku vārtsargs bija uzdevumu augstumos, un rezultāts palika nemainīgs. Pēc pirmā puslaika rezultāts 2:0 FK Auda labā.

Otrajā puslaikā savilkušies ap Audas stadionu bija negaisa mākoņi un spēcīgs lietus skaloja laukumu. Spēle turpināja būt fiziska un ar daudz sadursmēm. Vairākkārt meklējām iespējas apdraudēt pretinieku vārtus, tomēr pirmais bīstamais moments izveidojās FK Auda komandai, kura pretuzbrukumā izdarīja sitienu, kuru no vārtu līnijas šķērsošanas apturēja Roberts Gudēns! Diemžēl, mirkli vēlāk tāpat trešos vārtus atrada FK Auda futbolisti, precīzi sitot no 20 metru distances vārtu apakšējā labajā stūrī. Sākot ar 60 minūti, arvien vairāk palielinājās JDFS Alberts spiediens, un arvien zemāk nosēdās FK Auda aizsardzība. Mūsu aktivitāte atmaksājās 72. minūtē, kad Remess nopelnīja 11m soda sitienu, ko realizēja Fricis Roderts. 3:1. Iespēja samazināt rezultāta starpību atradās 78. minūtē, kad pēc Dāvja Zeltiņa izpildītā stūra sitiena no gaisa ar kāju vārtos bumbu raidīja Mārtiņš Remess, tomēr sitienu izdevās nobloķēt zaļi melno aizsargam. Arī atlikušās 12 minūtes turpinājām aktīvi uzbrukt, bet bez rezultāta. Pašā mača izskaņā pēc pretuzbrukuma no stūra sitiena  ceturtos vārtus guva FK Auda.

Gala rezultāts- FK Auda 4:1 JDFS Alberts, viela pārdomām un iemesls vēl vairāk strādāt treniņos! Analizējam, uzlabojam un uzvarēsim!

Matchday-post-game

JDFS Alberts sākumsastāvs: Dagnis Sausais, Dāvis M. Daugavietis, Artūrs Švalbe, Raivis Šonmanis, Roberts Ralfs Gudēns, Renārs Kreicers, Ričards Buivids, Aivars Emsis, Fricis Roderts, Valters Kubilovičs, Mārtiņš Remess

Rezervisti: Dāvis Zeltiņš, Edgars Lācis, Kristaps Bareika; Roberts Kārlis Prauliņš; Ēriks Kristsons; Haralds Grotāns; Artis Brīveris

Galvenais treneris: Arturs Zakreševskis

Nākamā spēle: 05.05.2018 vs Balvu Sporta Centrs, Rugāju stadionā, 16:00