1. līga: Uzvara Mājās, Remess turpina bombardēt

IMG_3831

16. septembrī Komanda.lv pirmās līgas ietvaros Daugavgrīvas stadionā aizvadīts Rīgas komandu duēlis: JDFS “Alberts” ar rezultātu 2:1 pārspēja RTU/”Skonto Academy”.

Mača 18. minūtē viesus vadībā izvirzīja Igors Kovaļkovs, taču atbilde ilgi nebija jāgaida, un nepilnas četras minūtes vēlāk vārtus ”Alberta” labā guva Mārtiņš Remess, izlīdzinot rezultātu, 1:1, kāds tas arī saglabājās līdz 57. minūtei, kad Mārtiņš Remess atkal pārspēja pretinieku vārtsargu ar trāpīgu sitienu vārtu tālajā stūrī.  Situāciju RTU/”Skonto Academy” komandai vēl sliktāku padarīja Alekseja Rosohas noraidījums 65. minūtē, kas samazināja pretinieku iespējas kontrolēt spēli un galarezultāts likumsakarīgs: uzvara 2:1 un  3 punkti “Albertam”.

JDFS Alberts sākumsastāvs: Helmuts Saulītis, Ričards Buivids, Fricis Roderts, Raivis Šonmanis, Jānis Aigars Dīriķis, Renārs Kreicers, Augusto Rizoto -Vidals-Pesoa , Ēriks Kristsons, Pauls Ēriks Dombrovskis, Mārtiņš Remess (22′; 57′); Gedra Rūdolfs,

Uz maiņu laukumā devās: Mārtiņš Vecvagars (45′), Edgars Razumovskis (90+2′), Edgars Lācis (85′), Vladislavs Pavlučenko (77′)

Nākamā spēle: Svētdien, 24. septembrī, FK Staiceles Bebri – JDFS “Alberts”,