1. Līga: neizšķirts pret FK Staiceles Bebri

JDFS Alberts vs RTU FC Futbols Pirma Liga Sanita Sparane foto (107)

Sestdien, 2. jūnijā, mājās aizvadījām Komanda.lv pirmās līgas 7. kārtas maču pret FK Staiceles Bebri komandu un nospēlējām neizšķirti, 1:1. Vārtus JDFS Alberts labā guva Dāvis M. Daugavietis.

Sestdien savā mājas laukumā, Daugavgrīvas vidusskolas stadionā, uzņēmām turnīra tabula apakšējā trijnieka augstākās vietas īpašnieces, FK Staiceles Bebri vienību. Staicelieši uz Rīgu bija atbraukuši ar mērķi atņemt punktus JDFS komandai par spīti savam mazajam sastāvam: peitekumā Bebriem tikai 13 spēlētāji.

Nepatīkams izvērtās pats spēles sākums: jau 1. minūtē ar lielisku sitienu no stadartsituācijas mūsu vārtsargu pārspēja Māris Savinovs, 0:1 FK Staiceles Bebri labā. Turpinājumā spēlē notika likumsakarīgais. JDFS Alberts dominēja spēlē un nepārtraukti mēģināja izveidot vārtu gūšanas iespējas pie viesu vārtiem. Mūsu centieni vainagojās ar panākumiem, kad 36. minūtē ar galvu pēc Augusto Pesoa centrējuma precīzs bija komandas kapteinis, Dāvis M. Daugavietis! 1:1 neizšķirts.

Otrajā puslaikā turpinājām kontrolēt bumbu un uzbrukt pretinieku vārtiem pa laukuma malām. Tomēr neizdevās saasināt spēli pietiekoši, lai lauztu tās gaitu, un gala rezultātā rezultāts palika nemainīgs. Neizšķirts, un vēl punkti, kuri būs jāatņem no tabulas virsgala komandām, lai sezonas izskaņā cīnītos par godalgotām vietām.