1. līga: bezvārtu neizšķirts pret turnīra līderiem

DSC_0167

Sestdien, 7, oktobrī mūsu pirmās līgas komanda Vidzemes Olimpiskā centra futbola laukumā aizvadījusi 23. kārtas spēli pret Valmiera Glass VIA futbolistiem.

Spēle solījās būt interesanta, jo valmierieši pirms spēles sākuma svilpes pārliecinoši atradās pirmajā vietā čempionātā, ar 10 punktiem apdzenot tuvākos sekotājus, un bija uzvarējuši 9 spēles pēc kārtas, pēdējās trijās no  tām gūstot pa pieciem vārtiem. Mājiniekiem uzvara šajā spēlē nodrošinātu 1. vietu līgā un ceļazīmi uz Latvijas augstāko čempionātu futbolā- SynotTip Virslīgu. Tādēļ uz  abu komandu dueli bija ieradušies vairāk nekā 250 skatītāju, lielākā daļa no tiem ar cerībām jau pēc 90 minūtēm piedzīvot mājinieku kronēšanu par šīs sezonas čempioniem.

Bet JDFS “Alberts”, ar pēdējos 5 mačos izcīnītām 4 uzvarām (visās no tām neielaižot nevienus vārtus), uz Valmieru bija ieradušies ar mērķi atlikt čempiona pasludināšanu uz citu dienu. Pirmajā puslaikā komandas aktīvi cīnījās par spēles kontroli, un pie abu komandu vārtiem netrūka vārtu gūšanas iespējas, to skaitā Rudolfa Gedras tālsitiens,  kas pārspēja Valmieras vārtsargu, bet, pēc atsišanās pret pārliktni, lidoja pāri vārtiem. Otrajā puslaikā mājinieki izdarīja lielāku spiedienu, tomēr Artura Zakreševska vadītā komanda rādīja kvalitatīvu sniegumu un pretuzbrukumos vairākkārt bīstami apdraudēja arī Valmiera Glass VIA vārtus. Līdz spēles beigām bumba abu komandu vārtu līnijas nešķērso ne reizi, un gala rezultāts- 0:0. Pēc sestdienas mača,  četrās no pēdējām piecām spēlēm esam nospēlējuši, pretinieku atstājot bez vārtu guvumiem- pierādījums mūsu aizsardzības un vārtsarga kvalitātei.

JDFS “Alberts” sākumsastāvs: Helmuts Saulītis, Renārs Kreicers, Fricis Roderts, Dāvis Daugavietis, Raivis Šonmanis; Jānis Aigars Dīriķis; Rūdolfs Gedra; Ainārs Daudziešāns; Ričards Buivids; Augusto Rizoto -Vidals-Pesoa; Mārtiņš Remess

Uz maiņu laukumā devās: Roberts Kārlis Prauliņš; Edgars Lācis; Ēriks Kristsons

Galvenais treneris: Arturs Zakreševskis

Nākamā spēle: Sestdien, 14. oktobrī, BFC Daugavpils – JDFS “Alberts” (stadionā “Celtnieks”, Daugavpilī)